Замовлення послуги

Скористайтеся формою нижче, щоб надіслати нам всю інформацію, що стосується Вашої відправки.

Щоб забезпечити швидку та точну ставку, надайте нам таку інформацію:

 

Skip to Content

Про компанію

Компанія CargoFlow Ukraine надає послуги з митної логістики. А так як логістика – наука про оптимальне управління матеріальними, інформаційними та фінансовими потоками, то компанія CargoFlow Ukraine вміло керує цими потоками. Митна логістика має три напрямки: міжнародні перевезення, митне оформлення, супровід вантажів по Україні. Про ці послуги ознайомтеся в відповідних розділах.

Засновник компанії Пікшрєнє Олена. За 21 рік побудувала бізнес: від фахівця з продажу до власника компанії. Цей час нерозривно пов’язаний з моїм особистим зростанням. Робота дається людині для напрацювання певних якостей характеру. У мене це-сміливість, відповідальність, почуття гумору. Співробітники притягнулися за тими ж критеріями.

З нами легко працювати. швидко знаходимо вихід зі складних ситуацій, миттєво приймаємо рішення.

Щоб зіткнення з держструктурами не було важким, приходимо на допомогу в легкості митних оформлень і перевезень.

Буваємо часто романтичні і можемо оформити ваші вантажі навіть вночі. Звичайно, це стосується тільки оформлення живих тварин.

Цінність нашої компанії для світу маленька, але вона є. Ми допомагаємо наповнювати ринок країни різноманітністю якісних товарів. А що особливо радує-допомогаємо в експорті українських товарів. Адже нашу країну впізнають у світі і завдяки нашим виробникам, з якими ми працюємо!

Звичайно, нам ще належить виконати багато роботи для розвитку компанії. Але завдяки нашим клієнтам зробимо це легко.

Пожвавлюємо бізнес. Наші співробітники красиві, розумні, освічені. Адже ми-жінки. І маємо естетичний смак в цьому бізнесі.

А так як почуття гумору невід’ємна частина нашої компанії- пограйте в CargoFlow Ukraine з нами!

Легкості вам з нами в роботі!

 
Ваш запит, наш сервіс
Зателефонуйте зараз: +38 050 569 03 00