Розрахунок вартості перевезення

Скористайтеся формою нижче, щоб надіслати нам всю інформацію, що стосується Вашої відправки.

Щоб забезпечити швидку та точну ставку, надайте нам таку інформацію:

 

Skip to Content

Міжнародні перевезення

Міжнародні перевезення вантажів

Вашому бізнесу потрібні міжнародні перевезення, Вам постійно доводиться шукати надійного та оперативного партнера? Вважайте, пошуки завершились вдало. Наша компанія пропонує послуги логістики на професійному рівні. Комплексний підхід до кожного клієнта, увага до деталей, точність та оперативність, міжнародні перевезення вантажів без меж.

Особливості міжнародної логістики

При відправленні товарів за кордон треба враховувати цілий ряд особливостей з митного оформлення, додержання норм законодавства, добору необхідного транспорту та розробки бездоганного маршруту. Наші спеціалісти допоможуть раціонально рас планувати всі витрати та уникнути зайвих витрат, пов’язаних з міжнародними перевезеннями не лише Україною, але й усім світом.
Ми гарантуємо:

  • 100% збереження вантажу клієнта;
  • доставку в будь-яку точку світу;
  • роботу з вантажами будь-яких розмірів та ваги;
  • оформлення всієї документації для перетину кордону;
  • супроводження операції до кінцевої точки призначення з контролем вантажу вздовж всього маршруту міжнародного перевезення.

Види міжнародних перевезень

Організація міжнародних перевезень з Києва або іншої точки України можлива різними видами транспорту: автомобільним, авіа та морським. Кожний з них має свої переваги та вартість.

Авіаперевезення

Вантажні перевезення міжнародного рівня найбільш оперативно виконуються авіатранспортом. Доставка можлива в будь-яке місто, де є аеропорт.
Цей спосіб транспортування обирають в тих випадках, коли йдеться про швидкопсувні товари, термінові замовлення, а також коли доставка іншими видам транспорту фізично не можлива.

Міжнародні перевезення вантажів по всьому світу незалежно від виду транспорту: авто, літаком, морем

Міжнародні перевезення

Автоперевезення

Перевезення автомобільним транспортом вважається найбільш популярним видом міжнародних вантажних перевезень не лише в Україні, а також в цілому світі. Після авіатранспорту це другий найбільш швидкий спосіб переміщення товару з однієї країни в іншу. При цьому вартість послуги в декілька разів нижча, ніж вартість авіаперевезень.

Другою важливою перевагою авто доставки є універсальність послуги. Для транспортування вантажу різними автомобілями достатньо обрати потрібну конфігурацію вантажівки для того, щоб вона відповідала вимогам обраного товару: рідини, небезпечні вантажі, негабаритні речі, сипучі товари тощо.

Морські перевезення

Одним з найбільш економних і при цьому далеко не самих швидких видів міжнародних вантажних перевезень вважаються морські контейнерні перевезення. Вони забезпечують високий рівень надійності доставки, безпеку товарів, що транспортуються, і завжди проводяться під пильним наглядом та супроводом спеціалістів.

Переваги роботи саме з нами

Ми гарантуємо додержання правильного режиму зберігання на борту обраного Вами транспорту, а також відповідність всім необхідним параметрам транспортування вантажів.

Окрім вантажоперевезень наша компанія займається експортним та імпортним оформленням вантажів, пропонує допомогу з підготовки документації для митного перетину кордону.

В разі замовлення послуги міжнародні перевезення в Києві та в Київській області в нашій компанії, Ви довіряєте свій вантаж професіоналам.

Будь-який пункт призначення

Імпорт & Експорт

Від дверей до дверей

 
Ваш запит, наш сервіс
Зателефонуйте зараз: +38 050 569 03 00