Розрахунок вартості перевезення

Скористайтеся формою нижче, щоб надіслати нам всю інформацію, що стосується Вашої відправки.

Щоб забезпечити швидку та точну ставку, надайте нам таку інформацію:

 

Skip to Content

Морські перевезення

Міжнародні морські контейнерні перевезення

Якщо ваша компанія потребує постійного надійного партнера, що забезпечить своєчасну логістику вантажу морем, ви звернулись за вірною адресою.

Ми займаємось міжнародними морськими перевезеннями більше 10 років. Доставляємо вантаж з України до портів різних країн світу та в зворотному напрямку. Працюємо за найбільш популярними на сьогодні схемами доставки І_СІ_та РСЬ.

Особливості доставки товару морем

В порівнянні з іншими видами доставки товарів, такими як авіаперевезення та автоперевезення, морські контейнерні перевезення найменш витратні за ціною та найбільш надійні в питанні безпеки. Сьогодні це один з найбільш затребуваних видів транспортування вантажу до таких країн як Канада, США, Південно-Східна Азія.

Для завантаження на кораблі використовують контейнери від 20 до 40 футів, які наповнюють товаром одного клієнта або формують збірні партії.

Система LCL

Less Than Container Load означає, що відправник може платити лише за свою частину вантажу, а не за цілий контейнер. При цьому до його контейнера додають вантаж іншого власника. Завдяки такій комбінації вартість доставки значно зменшується.

Такі збірні вантажі користуються попитом у більшості бізнесменів, які працюють з Китаєм.

Морські перевезення до України з Китаю по часу тривають не більше ЗО днів. Доставка морем значно дешевша за витрати на авіатранспорт, при цьому відсутні обмеження у вазі та об’ємі вантажу.

Переваги роботи з нашою компанією

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте найбільш оптимальні строки транспортування товару. Налагоджені відносини з партнерами у контейнерних вантажах дозволяє формувати конкурентні тарифи та ціни на наші послуги.

Представники компанії знаходяться у всіх великих портах США, Китаю та Європи. Вони займаються тим, що:

  • підбирають оптимальний маршрут пересування;
  • погоджують всі питання щодо відправлення з контрагентом;
  • сприяють у пришвидшенні подачі контейнера під завантаження;
  • допомагають з оформленням документів на вантаж;
  • вирішують усі супутні питання.

Морські перевезення для багатьох компаній є запорукою успішного ведення бізнесу. З нами ваша справа досягне ще більших вершин. У своїй роботі ми керуємось такими принципами:

  • оперативність – доставка здійснюється чітко в обумовлений строк;
  • безпека – 100% гарантія збереження товару;
  • надійність – транспортування з дотриманням всіх норм та правил;
  • гнучкість – готовність підлаштовуватись під потреби клієнтів.

Крім того, ми забезпечуємо онлайн підтримку наших клієнтів, які в режимі онлайн можуть відстежувати переміщення свого вантажу.

Клієнтам, яким потрібно митне оформлення вантажу для відправки або отримання, ми з радістю надаємо послуги митного брокера.

Скориставшись послугою морського перевезення вантажу одного разу в нашій компаній, ви не будете шукати іншого партнера. З нами ваш бізнес досягне нових висот.

Будь-який пункт призначення

Імпорт & Експорт

Від дверей до дверей

 
Ваш запит, наш сервіс
Зателефонуйте зараз: +38 050 569 03 00